УПСЗН: Питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення в центрі уваги у Дрогобицькій міськраді

У середу, 3 квітня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Нагадаємо, що робоча група щодо детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проводить зустрічі з суб’єктами господарювання, які допустили виплату заробітної плати нижче законодавством встановленого мінімуму, а також здійснює роз’яснювальні заходи щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства та офіційного працевлаштування найманих працівників.

Додамо, що упродовж січня-березня 2019 року робоча група провела 21 засідання, 9 з них —виїзних. Заслухано 65 суб’єктів господарювання «мінімізаторів», проведено обстеження на предмет легальної праці у 76 суб’єктів господарювання. Результат не забарився – 67 осіб легально працевлаштовані.

За підсумками лютого кількість суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату нижче законодавством встановленого мінімуму, становить 41 або 3,21% до загальної кількості платників по мм.Дрогобичу та Стебнику.

Темп надходжень податку на доходи фізичних осіб склав 111,2%.

Відтак робоча група продовжує роботу по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Управління праці та соціального захисту населення ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні