УП та СЗН: ВІДДІЛ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ТА ПІЛЬГ ІНФОРМУЄ!

Станом на 01 квітня 2019 року Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги по мм. Дрогобичу та Стебнику, нараховує 20 739 електронних справ.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за січень-березень 2019 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 7 970,0 тис. грн, зокрема:
▪️ветеранам війни;
▪️дітям війни;
▪️ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ;
▪️громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
▪️багатодітним сім’ям.

З метою поліпшення матеріального становища осіб з інвалідністю 27 грудня 2018 року ухвалено рішення міської ради:
🔘№ 1554 “Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6(3-й під’їзд)”;
🔘№ 1553 “Про надання пільг інвалідам внаслідок загального захворювання та інвалідам УПА”.

Станом на 01 квітня 2019 року надані пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 133,7 тис. грн.

Окрім того, за звітний період проводено відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян м. Дрогобича та м. Стебника на загальну суму 170,0 тис. грн.