УП та СЗН: ВІДДІЛ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ І ПІЛЬГ ІНФОРМУЄ.

Станом на 01 березня 2019 року Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги по мм. Дрогобичу та Стебнику, нараховує 20818 електронних справ.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за січень- лютий 2019 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 5556,1 тис. грн, зокрема:
☑️ветеранам війни;
☑️дітям війни;
☑️ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ;
☑️громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
☑️багатодітним сім’ям.

З метою поліпшення матеріального становища осіб з інвалідністю 27 грудня 2018 року ухвалено рішення міської ради:
☑️№ 1554 “Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6(3-й під’їзд)”;
☑️№ 1553 “Про надання пільг інвалідам внаслідок загального захворювання та інвалідам УПА”.

Станом на 01 березня 2019 року надані пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 107,2 тис. грн.

Окрім того, за звітний період проводено відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян мм. Дрогобича та Стебника на загальну суму 159,1 тис. грн.