УП та СЗН: ВІДДІЛ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ І ПІЛЬГ ІНФОРМУЄ.

Станом на 01 листопада 2018 року Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги по мм. Дрогобичу та Стебнику, нараховує 20983 електронних справ.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за січень-жовтень 2018 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 10283,8 тис. грн, зокрема:
▶️ветеранам війни;
▶️дітям війни;
▶️ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ;
▶️громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
▶️багатодітним сім’ям.

З метою поліпшення матеріального становища осіб з інвалідністю 21 грудня 2017 року ухвалено рішення міської ради:
?№ 998 “Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6(3-й під’їзд)”;
?№ 100 “Про надання пільг інвалідам внаслідок загального захворювання та інвалідам УПА”.

Станом на 01листопала 2018 року надано пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 126,5 тис. грн.

Окрім того, за звітний період проводено відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян мм.Дрогобича та Стебника на загальну суму 224,4 тис. грн.