УП та СЗН: Українським батькам відшкодовуватимуть послугу “муніципальна няня”

Українським батькам відшкодовуватимуть послугу “муніципальна няня” – допомогу по догляду за дитиною до трьох років.

Така виплата передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 68.

Послуга “муніципальна няня” дає можливість батькам чи опікунам дитини до трьох років отримувати компенсацію за оплату послуг няні для дитини. Йдеться про суму 1626 гривень, які надаватиме держава (розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років з 1 січня 2019 року).

Отже батьки зможуть працювати і отримувати послугу по догляду за дитиною, а няні матимуть офіційне працевлаштування.

За додатковою інформацією просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.
Детальну інформацію можна отримати за адресами:
Дрогобич, пл.Ринок, 1, каб. 10;
✔️Стебник, вул. Симоненка, 24.

Прийом громадян управління проводить у робочі дні без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя.