УП та СЗН: Лікарі-ортопеди Львівського протезного заводу проводитимуть прийом громадян у Дрогобичі.

13 листопада у місті працюватиме медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування.

Прийом людей з інвалідністю проводитимуть лікарі-ортопеди в приміщенні колишнього Будинку вчителя на вулиці Осмомисла, 10 (напроти костелу).

Для отримання направлення для безкоштовного забезпечення технічним або іншим засобом реабілітації слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання.
Детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами:
✔️Дрогобич, пл.Ринок, 1, каб. №10;
✔️Стебник, вул. Симоненка, 24

Прийом громадян управління проводить у робочі дні без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя.
Телефон для довідок: 410614.