УП та СЗН: Щодо придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування.

Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

Програма затверджена рішення Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року № 552 і діє до 2020 року.

У межах Програми передбачено право виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (далі – учасники АТО), та членів сімей Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування.
Зокрема, це стосується такої категорії:
1. Членів сімей Героїв Небесної Сотні (батьки, дружина).
2. Учасників АТО:
– на утриманні яких є діти-інваліди;
– інвалідів війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719);
– матерів, батьків, опікунів, які мають на утриманні 4-ох і більше дітей;
– осіб, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо);
– учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та є внутрішньо переміщеними особами.

❗️Право на придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету мають зазначені особи, місце проживання яких станом на 01 грудня 2017 року і на день подання заяви на призначення адресної допомоги зареєстроване на території Львівської області та які потребують поліпшення житлових умов.

Детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами:
– м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 10, тел.: 410614
– м. Стебник, вул. Симоненка, 24, тел.: 441009