УП та СЗН: Ще один учасник АТО має можливість придбати житло

11 липня відбулося засідання комісії для розгляду питань щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Членами комісії ухвалено рішення про призначення одному учаснику АТО з числа внутрішньо переміщених осіб грошової компенсації для придбання житла.

Сума призначеної компенсації становить 736798,2 грн.

Призначену грошову компенсацію переміщена особа зможе використати на придбання житлового приміщення як у прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному або на вторинному ринку нерухомості, так і шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва.

Окремо повідомляємо, що за два роки дії державних програм щодо забезпечення житлом учасників бойових дій, зокрема, ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб з їх числа, а також воїнів-інтернаціоналістів, міською комісією призначено 14-ть грошових компенсацій на загальну суму 11,8 млн грн.

На сьогодні 11 сімей із зазначеної категорії громадян забезпечено житлом.