УП та СЗН: ОСВОЄНО 100% АСИГНУВАНЬ ДЛЯ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ У ЧАСТИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Назагал за 7-м місяців 2019 року УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ уклало 84 договори для забезпечення осіб/дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації на загальну суму 1870462,86 гривень.

Зокрема це стосується напрямків забезпечення людей з інвалідністю:
🔷засобами пересування (крісла колісні різної функціональності);
🔷протезно-ортопедичними виробами (протези, ортези);
🔷протезами молочної залози;
🔷ортопедичним взуттям;
🔷засобами реабілітації (палиці, милиці, ходунки, меблі, засоби для гігієни тощо);
🔷ремонт.

Також протягом звітного періоду призначена компенсація особам з інвалідністю по слуху і по зору за самостійно придбані мобільні телефони.

Для оперативного надання потребуючим засобів реабілітації спеціалісти управління провели роботу із підприємствами-виробниками всієї України, серед яких є підприємства Львова, Києва, Харкова, Одеси, Хмельницького, Тернополя тощо.

Гарну співпрацю маємо з підприємствами різних форм власності:
– ЛЬВIВСЬКИМ КАЗЕННИМ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ЗАСОБІВ ПЕРЕСУВАННЯ І ПРОТЕЗУВАННЯ;
– ПІДПРИЄМСТВОМ “ВЕРСАВІЯ” ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ “РОК” (Львів);
– ПАТ „ЗАВОД „АРТЕМЗВАРЮВАННЯ” (Київ);
– ПП “АРОЛ ПЛЮС” (Львів);
– ПП “ОРТОТОП” (Львів);
– ПП “ФОРВАРД-ОРТО” (Тернопіль);
– ТОВ “ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ТРЕЙДИНГ” (Київ);
– ТОВ “ОРТОТЕХНО” (Львів);
– ТОВ “СВІТ ЛІТНЬОЇ ЛЮДИНИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ” (Київ);
– ТОВ “СЛАЙГ МЕДІКАЛ” (Київ);
– ТОВ “ФЕНІКС-МЕДІКАЛ” (Одеса);
– ТОВ”ЛІДЕР-ОРТО” (Львів);ТОВ “АНТИС-ОРТО” (Київ);
– ТОВ “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” (Львів);
– ТОВ “ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД” (Київ);
– ТОВ “МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ОРТОСПАЙН” (Харків);
– ТОВ “НТП “СПЕЦМЕДТЕХНІКА” (Харків);
– ТОВ “ОРТОПЕДИЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “ОРТЕС” (Київ);
– ТОВ “РЕАБІЛІТАЦІЯ ЛТД” (Львів);
– ТОВ “ТУРБОТА” (Харків);
– ФОП ДЕНЕГА В.І.(Хмельницький).

Варто зауважити, що для людей існує можливість самостійно обирати підприємство, яке виготовлятиме необхідний їм засіб реабілітації. Відтак спеціалісти постійно надають ґрунтовну консультацію щодо:
✔️переліку підприємств, які відповідають кваліфікаційним вимогам із зазначенням контактних даних, до яких особи з інвалідністю або їх законні представники можуть звернутися з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
✔️каталогу технічних та інших засобів реабілітації, якими такі підприємства забезпечують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб;
✔️механізму забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, надання послуг реабілітації та отримання компенсації.

Для безкоштовного забезпечення засобами реабілітації слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за місцем реєстрації проживання:
☑️Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. №10;
☑️Стебник, вул. Симоненка, 24

Прийом громадян управління проводить у робочі дні без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45.
Вихідні дні: субота та неділя.
Телефон для довідок: 410614.

Додатково повідомляємо, що з корисною інформацією щодо державної політики у сфері соціального захисту людей з інвалідністю можна ознайомитися на офіційній інтернет-сторінці Дрогобицької міської ради у вкладці “Особам з інвалідністю” за посиланням ⤵️

Окрім того, існує можливість отримати інформацію на інтернет-порталі Міністерства соціальної політики ⤵️