УП та СЗН: МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ ДЛЯ СУБСИДІАНТІВ, ЯКІ НЕ Є ПЕНСІОНЕРАМИ.

Ця категорія субсидіантів зможе отримати субсидію з 12 числа кожного місяця. Для отримання потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код.

Якщо субсидіант, який не є пенсіонером, не має поточного рахунку в Ощадбанку, Міністерство соціальної політики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через Ощадбанк.

Підкреслюємо, що для зручності необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.uaабо в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту можливість самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами:
✔️Дрогобич, пл.Ринок, 1, каб. №№ 8,9,11,12 або за телефонами: 22547, 35780;
✔️Стебник, вул. Симоненка, 24, каб.№№ 2,4, телефон: 441009.
Прийом громадян управління проводить у робочі дні без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя.