УП та СЗН: ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ МІСЬКИХ КОМІСІЙ

У четвер, 11 липня, під головуванням заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара відбулося засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові м.Дрогобича.

У роботі Ради взяли участь голови громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю, представники Дрогобицького відділу обслуговування громадян сервісний центр ГУ ПФУ, охорони здоров’ та управління праці та соціального захисту населення.

На засіданні Ради розглядалося питання реформування медичної галузі, зокрема, заслухано заступника головного лікаря КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Л.Остапенко про обов’язки сімейного лікаря, про механізм дії Державної програми “Доступні ліки” тощо.

Під час доповіді обговорювалися різні питання, які стосуються сфери охорони здоров’я, усі присутні мали змогу отримати відповідь та пораду.

Окрім того, цього дня відбулися засідання ще двох міських комісій:
🔷з питань виняткового надання соціальної допомоги, компенсаційних виплат та пільг (за місцем фактичного проживання пільговика) на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу для побутових потреб;
🔷щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування).