УП та СЗН: До уваги учасників АТО (ООС)❗️

Відповідно до державної бюджетної програми ,,Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” на 2019 рік передбачено 260798 грн.

За 7-м місяців цього року спеціалісти управління освоїли 158625,12 грн та провели роботу з укладання договорів з профільними установами, зокрема з установами, які надають послуги з:
▶️санаторно-курортного лікування – на загальну суму 96156 грн;
▶️психологічної реабілітації – 9165,06 грн;
▶️професійної адаптації – 53304,06.

Варто наголосити, що учасники АТО (ООС) мають можливість самостійно обирати установу, що надаватиме певний вид послуг. Цього року такими закладами є:
✔️ДП «Санаторій Україна» ПрАТ «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ» (м.Київ);
✔️ПАТ СКГ «Дніпро-Бескид» (м.Трускавець);
✔️ДП «ПІВДЕНЬ-КУРОРТ-СЕРВІС» (Одеська область);
✔️ДП «Клінічний санаторій «АВАНГАРД» ЗАТ «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ» (м.Немирів);
✔️ЗАТ УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ «Моршинкурорт» (м.Моршин);
✔️ДП «Санаторій «ЛЮБІНЬ ВЕЛИКИЙ» (Львівська область);
✔️Навчальна організація «Дрогобицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України».