УП та СЗН: До уваги осіб з інвалідністю з числа учасників АТО!

Перший пусковий комплекс реабілітаційного центру в смт. Великий Любінь

На площах новозбудованого І-го пускового комплексу Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» (ДРУЦКРОІ «Галичина») в смт. Великий Любінь проводиться організація процесу комплексної реабілітації, у тому числі санаторно-курортне лікування людей з інвалідністю: I-III груп (спинальників), учасників АТО, ветеранів бойових дій.

Основним завданням Філії «Реабілітаційного комплексу в смт. Великий Любінь» є – надання комплексної реабілітації особпм з інвалідністю та учасникам антитерористичної операції, які отримали інвалідність, та інтеграція їх в суспільство як повноцінних громадян.

У приміщеннях реабілітаційного комплексу надаються послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації.

Згідно із запропонованим механізмом учасники АТО, які пройшли повний курс лікування в закладах МОЗ, військових госпіталях, які отримали групу інвалідності, мають потребу в медичній, соціальній, психологічній, фізичній реабілітації, а також необхідність в ортезуванні, протезуванні, отриманні візків та їх підбір, згідно постанови Кабінету Міністрів від 05.04.2012 №321, запрошуються до реабілітаційного комплексу.

Реабілітанти зможуть пройти курс по заживленню культі, підготовку та зняття шаблонів протезів, виготовлення та підготовку останніх. Термін перебування реабілітанта в реабілітаційному комплексі становить: медична реабілітація – 30 днів, при потребі протезування, ортезування та забезпечення засобами для пересування, а також при потребі переосвідчення інвалідності – 60 діб.

За додатковою інформацією просимо звертатися до УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресами:
☑️м. Дрогобич, пл.Ринок,1 каб. № 10 або за телефоном:410614;
☑️м. Стебник, вул.Симоненка, 24 або за телефоном: 441009.

Графік роботи управління: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви).