УП та СЗН: ДО УВАГИ ОСІБ З ЧИСЛА НЕОБГРУНТОВАНО РЕПРЕСОВАНИХ‼️

Сьогодні, 9 квітня, розпочала діяльність комісія, що працюватиме над реабілітацією громадян, які були репресовані комуністичним тоталітарним режимом.

Під час першого засідання обрали голову комісії – кандидата історичних наук, генерального директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” у Львові Руслана Забілого. Заступником голови обрали кандидата історичних наук, завідувача відділу новітньої історії Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Михайла Романюка, секретарем комісії – заступника начальника управління підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Львівської області Юрія Подіка.

Наступне засідання комісії заплановано на 15 травня.
Заяви до регіональної комісії приймають за адресою:
м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 403.
Деталі за телефоном 2999106.

Довідково.
Регіональна комісія прийматиме заявки на реабілітацію та здійснюватиме попередній розгляд документів.
Остаточне рішення буде ухвалювати Національна комісія з реабілітації
Джерело⤵️