УП та СЗН: 55-ть рішень ухвалено за результатами роботи міських комісій.

Зокрема, 07 березня відбулося засідання для розгляду питань щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Членами комісії ухвалено рішення про призначення одному учаснику АТО з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни II групи грошової компенсації для придбання житла. Сума призначеної компенсації становить 693782.95 тис. грн.

Також цього дня працювала комісія, до повноважень якої належить розгляд звернень учасників АТО, сімей загиблих та родин Героїв Небесної Сотні з надання одноразової адресної грошової допомоги.

Комісія ухвалила призначення одноразових допомог та компенсацій для 14-ти осіб з числа учасників АТО (ООС) на загальну суму 51,5 тис. гривень.

Окрім того, відбулися засідання ще двох міських комісій:
– з питань виняткового надання соціальної допомоги, компенсаційних виплат та пільг (за місцем фактичного проживання пільговика) на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу для побутових потреб;
– щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування).

Назагал членами комісій вивчено та ухвалено рішення на звернення 55-ти мешканців мм.Дрогобича та Стебника.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні