УП та СЗН: 145 ДРОГОБИЧАН ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНІ ДОПОМОГИ

У березні 2019 року відбулося засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги різним верствам населення.

За результатами роботи комісії 145-ти мешканцям міста Дрогобича призначено матеріальну допомогу на загальну суму 71,6 тис. гривень.
Допомога надана особам з інвалідністю, малозабезпеченим громадянам та особам, які потрапили в скрутне життєве становище.

Цьогоріч протягом І-го кварталу таку допомогу отримали 537-м осіб. Загальна сума призначень 264,0 тис. гривень.

Також у березні міським бюджетом виділено 109,7 тис. гривень для виплати одноразової адресної допомоги. За поданням депутатів Дрогобицької міської ради таку допомогу призначено 99 -ти особам з числа осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян, а також тих, хто потребує дороговартісного лікування.

Загальна сума призначень за І квартал 2019 року становить 240,2 тис. грн.

Назагал протягом I кварталу 2019 року для підтримки малозабезпечених дрогобичан міським бюджетом виділено 504.2 тис. грн .