Умови однакові, а школи різні. У чому ж причина? — Тарас Кучма під час зустрічі у Дрогобицькій ЗОШ №9

Четвер, 8 Серпень 2019

У четвер, 8 серпня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, у межах планового графіку інспектування усіх навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника щодо готовності до нового навчального року, відвідав Дрогобицьку ЗОШ №9.

Разом з міським головою до ЗОШ №9 завітав й начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко.

«У Дрогобицькій ЗОШ №9 проведено заміну усіх вікон на енергозберігаючі, у кожному кабінеті, коридорах та їдальні проведено ремонт, відремонтовано і вбиральні, 6 із 14 кабінетів забезпечені мультимедійними дошками, також наявні й інші мультимедійні засоби, закуплено нові або оновлено учнівські парти, до 1 вересня завершать капітальний ремонт фасаду будівлі, встановлено тренажерний майданчик та заплановано збудувати футбольний майданчик розміром 20*30 метрів. А також проводиться облаштування спортивного залу з роздягальнею та вбиральнями», — презентував роботу закладу під час огляду школи директор Михайло Шеремета.

Досягнути таких результатів, як зазначив директор ЗОШ №9, вдалося завдяки спільній і наполегливій роботі педагогічного колективу та технічних працівників, а також батьків учнів, які навчаються у цій школі.

До слова, зараз у цій школі навчається 226 учнів — це передбачена потужність, на противагу 112, які навчались тут ще зовсім до недавна.

«Значну суму коштів на придбання технічного обладнання та ремонту приміщень вдалося залучити, беручи участь у конкурсах проектів місцевого розвитку. Намагаємось залучити кошти і з міського бюджету, однак, за всі, виділені нам кошти, ми намагаємось закуповувати матеріал для проведення робіт, а самі роботи виконуємо власними силами, що дозволяє значно заощадити, зокрема й допомагають батьки учнів, які самі зголошуються», — зазначає Михайло Шеремета.

Зазначимо, що для ремонту фасаду ЗОШ №9 з міського бюджету було виділено 296 тис. грн.

Після перевірки готовності школи до нового навчального року міський голова Тарас Кучма зустрівся з колективом ЗОШ №9.

«Під час зустрічі з педагогічними колективами у різних школах нашого міста, багатьом з них ми говоримо про те, що після переходу на автономізацію у січні 2020 року, їм буде складно вижити. Бо потрібно і ремонт приміщень провести, і комунальні послуги сплатити, і зарплати виплатити, а мала кількість учнів у школі не дозволить залучити таку велику кількість коштів. А вам з впевненістю можу сказати — ви готові до автономізації і пропоную зробити це першими», — наголосив Тарас Кучма.

Міський голова зазначив, що завдяки старанням колективу, батьків, господарського підходу до управління керівника закладу та підтримки керівництва міста школа №9 є однією з найкращих у Дрогобичі, оскільки вона практично капітально відремонтована і закуплено все необхідне обладнання, а також тут навчається передбачена потужністю закладу достатня кількість учнів.

«Всі школи Дрогобича є в рівних умовах, кожна з них має однакові можливості для залучення коштів та проведення ремонтних робіт, однак одні до навчального року готові, інші ж занедбаному стані — невідремонтовані класи, вбиральні, спортивні зали тощо. У чому ж причина? Безсумнівно, думаю, що мова йде про вміння по-господарськи виконувати свою роботу. А якщо ми бачимо віддачу, що щось в школі тай змінюється, то таким намагаємось допомогти і допомагаємо. Дякую колективу за результат, якого ви досягли невтомною працею без страйків та мітингів, розуміючи фінансову ситуацію в місті та процеси, які відбуваються», — резюмував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Підбиваючи підсумки зустрічі, міський голова окремо відзначив значне наповнення школи мультимедійним обладнанням, оскільки це далеко не найбільша школа в місті, а в її класах учні можуть користуватися сучасними шістьма мультимедійними дошками та обладнанням.

Прес-служба ДМР

[caption id="attachment_185542" align="aligncenter" width="960"]                               Кабінет молодших класів: ремонт стін, нові парти[/caption] [caption id="attachment_185543" align="aligncenter" width="960"]                                                                                                           Вбиральня[/caption] [caption id="attachment_185544" align="aligncenter" width="960"]                                       У кабінеті поцикльована та полакована підлога, проведено ремонт стін та  реставровано парти[/caption]

[caption id="attachment_185548" align="aligncenter" width="960"]          Кабінет, у якому навчатимуться першокласники: нові парти, ремонт стін, поцикольована та                полакована підлога, дидактичні матеріали НУШ[/caption] [caption id="attachment_185549" align="aligncenter" width="960"]                                                                                                 Шкільний коридор[/caption]

[caption id="attachment_185551" align="aligncenter" width="960"]                                                                                                         Фасад ЗОШ №9[/caption]