Удосконалюємо свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах експериментальних ситуацій

17 квітня 2019 р. у загальноосвітній школі I-III ступенів №5 міста Дрогобича проведено День цивільного захисту.
УчніДень цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах експериментальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
У ході Дня ЦЗ проведено оповіщення керівного і командно-начальницького складу. Вранці школярі зібралися у спортзалі на загальношкільну лінійку відкриття Дня ЦЗ.
Цікаво та змістовно проведено виховні години з учнями 2-10 класів. Слід відмітити якість проведення виховних годин Борис І.З.(8a), Гамкало Л.В.(10А), Білик Л.І.(8б).
У 3а класі проведено відкритий урок “Стихійні лиха і поведінка людей під час стихійного лиха”( учитель Модрицька В.М). На уроці використано плакати, малюнки, мультимедійний комплекс; розглянуто види НС, проекти захищали учні класу.
У 3б класі (вч. Валявська О.В) провела урок “Надзвичайні ситуації і правила поведінки під час НС”. Учні вирішували ситуативні задачі, працювали в групах, захищали проекти.
У школі проведено радіопередачу з питань ЦЗ, огляд стінних газет.
У 10а проведено відкритий урок із ЗВ “Засоби індивідуального захисту органів дихання. Надання першої долікарської допомоги потерпілим під час пожежі” (Франко М.М., Летнянко Г.Є.). Демонструвалися вміння найпростішими засобами рятувати життя потерпілому, полегшити його страждання.
Проведено огляд формувань, на якому перевірено збір укомплектованості та підготовки.
З учнями 5а класу проведено урок на тему “Причини і умови виникнення пожеж”. Учителем Гіршою Н.В. проведено роз’яснювальну роботу та наведено загальну статистику, використано інтерактивні методи “Мікрофон”, “Логічні пари”, що дало змогу вирішити ситуативні завдання.
За сигналом “Увага! Увага всім!”, “Пожежа” проведено евакуацію учнів та особового складу школи. Евакуація продемонструвала обізнаність і підготовку з ЦЗ на випадок надзвичайних ситуацій.
З учнями 6-7 класів проведено змагання і комбіновані естафети (Волянський Б.Ф., Коцопей М.Р.).
Переглянуто відеофільми за тематикою ЦЗ учнями 5а, 5б, 6б класів (Франко M.M., Романів Т.В.).
Учні 6а класу були учасниками брейн-рингу на тему “Вогонь – мій друг і ворог” (дві команди – “Рятівники” і “Помічники”), учитель Шкуропат О.І. Конкурси показали як формуються і закріплюються основи безпеки життя, правила і норми поведінки учнів у разі виникнення пожежі.
Усі заходи, які були передбачені Планом – проведенні. Навчальна мета, поставлена на День ЦЗ – досягнута. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
У школі проведено радіопередачу з питань ЦЗ, огляд стінних газет.