Учні 4-Б класу – воїнам-захисникам

Війна… П’ять літер. Три літери – АТО – учні називають війною. І неабияк переймаються майбутнім Батьківщини. Навіть діти знають, що таке війна. Гірко й  сумно це усвідомлювати, навчатись, працювати. А ще гірше бути там, на передовій, у голоді й холоді, під кулями і «градами» вчиняти подвиг щодня. Стаємо на коліна перед нашими героями, схиляємо голови в пошані  і гордо вітаємо: «Слава Україні! Героям слава!». Молимося за них, намагаємося хоч  чимось допомогти.

Учні 4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15, класний керівник Іванус О.Д., неодноразово долучалися  до акцій, метою яких було допомогти  нашим українським  воїнам в зоні  АТО.

Діти писали листи вдячності та підтримки, виготовляли вітальні  листівки.  Наші захисники воюють сьогодні на сході країни, вони нас захищають, а наш основний обов’язок – їм допомогти, гордо заявляють четвертокласники. Школярі  з великим хвилюванням пишуть листи. Вони намагалися підібрати, відшукати та  написати  саме ті слова, які будуть дороговказом, підтримкою  для наших мужніх, славних героїв – захисників. І зворушливі листи від дітей – добрі та розумні – своєрідна обіцянка іншого майбутнього, яке сьогодні виборюють на передовій їхні справжні, не книжкові герої.

Я дуже хочу подякувати Вам, що оберігаєте нас, наше життя. Даруєте нам тихі ночі. Ви – мужні та хоробрі. Я пишаюся тим, що українець, як і ви,- пише Богданчик Мотрич.

Це – лише витримки одного з листів, які написано учнями воїнам, які зараз знаходяться на передовій у зоні АТО. В них – слова вдячності та любові, які йдуть від дитячих сердець захисникам нашої Вітчизни.

У кожен лист хлопці та дівчата вклали часточку своєї душі, побажання і прохання до воїнів, які нині боронять рідну землю від непроханого, вороже налаштованого російського сусіда. Вони щиро написали солдатам: «Повертайтеся живими!», «Діти чекають на своїх Героїв», «Україна переможе», «Ми за мир».

Дитячі листи днями вирушили у дорогу. Їх із нетерпінням чекають українські солдати на передовій і особливо – у лікарняних палатах.  Адже сотні хлопців сьогодні продовжують боротьбу за життя вже за лінією фронту.

Ми глибоко переконані в тому, що той позитив та енергетика, яку діти вклали в роботу, будуть справжнім оберегом для наших воїнів. Хочеться вірити в те, що ця війна скоро закінчиться  і наші захисники повернуться з перемогою до рідних домівок, де на них з нетерпінням чекають діти, матері і вся велика вкраїнська родина..