Учень СШ №2 виборов ІІ місце у конкурсі творчих робіт «Бізнес-ідеї учнівської молоді»

Кафедра економічної кібернетики та інноватики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з метою  привернення уваги учнівської молоді до питань підприємницької діяльності та економічного  зростання України  провела серед учнів 10-11 класів конкурс творчих робіт «Бізнес-ідеї учнівської молоді». Основними завданнями Конкурсу були:

• розвиток в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у соціально-економічному та міжнародному житті країни;
  • формування в учнівської молоді уміньтворення ідей, їх презентації, навичок комунікації та роботи в команді;
  • розвиток навиків підприємницької діяльності;
  • профорієнтації учнівської молоді.

Співголовою журі конкурсу був депутат Львівської обласної ради, директор ТОВ «Блюм Україна» (офіційного представника австрійської компанії Blum) Юрій Нестор.

Учні м. Дрогобича, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району мали змогу виконати творчі роботи, поділитися  креативними бізнес-ідеями, які в подальшому змогли б трансформуватися в реальні бізнес-плани.

30 березня в навчальному корпусі ІФМЕІТ відбулося підведення підсумків конкурсу. Серед поданих робіт було відібрано 5, автори яких представили свої напрацювання конкурсній комісії. Проглянувши презентації бізнес-ідей, комісія визначила переможців. Друге місце виборов учень СШ №2 Глуханюк Стівен (керівник Іваночко Ольга Олегівна.). Перше та третє місця розділили учні Дрогобицького педагогічного ліцею. Нагородження переможців відбулося 25 квітня в залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій під час проведення економічного брейн-рингу. Переможці отримали  грамоти та грошові премії.

Учитель економіки Іваночко Ольга Олегівна