Участь Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 в обласних змаганнях «Юні поліцейські Львівщини»

9 травня 2019 р. у місті Львові проводились обласні змагання команд «Юних поліцейських Львівщини», на яких Дрогобич представляла Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4. Захід проводився з метою залучення учнів закладів загальної середньої  та позашкільної освіти  до участі у обласних змаганнях команд юних поліцейських, спрямованих на попередження дитячого травматизму і правопорушень, організації змістовного дозвілля школярів.

Збірна команда 8-10-их класів  під керівництвом педагога-організатора Вусатої Галини Григорівни у складі: Берчук Вікторії, Шуригайло Мирона, Кулик Катерини, Болонної Анастасії, Моргун Анастасії, Комарова Георгія, Федчука Андрія, Іваника Юрія, Миляна Павла та Довбні Дениса мала можливість проявити себе у знаннях з основи правил дорожнього руху та правознавства,  першої домедичної допомоги. Наші учасники застосовували прийоми самооборони, змагались у влучності з кульової стрільби, показали свої вміння під час регулювання на дорозі.  Команда найкраще проявила себе у конкурсі «Тематичний виступ» з основ безпеки життєдіяльності.

Змагання проходили в дружній атмосфері. Під час проведення конкурсів команда отримала не лише позитивні емоції, а ще й досвід та показала гідний результат.

Крім змагань учасники мали можливість взяти участь у запальному флешмобі.

Бажаємо учасникам змагань нових досягнень!

                                                           Вчитель фізичної культури Логин Аліна Вікторівна

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні