У восьмій школі шукають можливості для ремонту покрівлі. ФОТО

19 Серпня 0:00

Покрівля, яка постійно протікає — проблема, яка потребує першочергового вирішення у восьмій школі міста Дрогобича.

Минулого тижня у цій школі відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми та начальника відділу освіти ДМР Петра Сушка з педколективом та дирекцією школи.

У ході зустрічі сторони визначили першочергові потреби, які потрібно забезечити для школи — ремонт даху, актової зали, коридорів, їдальні, вбиралень.

Віддаленість школи від центру міста має не лише недоліки, але й переваги, оскільки кількість дітей поступово зростає і школа може конкурувати зі школами району. Саме таке майбутнє школи в межах реформи освіти окреслив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Петро Сушко розповів освітянам про виклики, які грядуть у новому навчальному році: про відкриття класів при наповненості 25 учнів; про вимогу міністерства скоротити 186 ставок; про дефіцит коштів; про очікування дефіциту коштів на виплату зарплати освітянам восьмої школи в розмірі чотиримісячного фонду зарплати.

«Нам вистачає коштів на фінансове забезпечення для видатків, які повинне оплачувати місто. Не вистачає коштів на зарплату педагогічних працівників — субвенції, яка надходить з держбюджету», — зазначив Петро Сушко.

Також в ході бесіди було позитивно оцінено активність громади, яка долучається до розвитку шкіл Дрогобича та Стебника. Так, лише для дофінансування проектів, які реалізовуються в межах співфінансування з місцевого, обласного та державного бюджетів, внески громади у минулому начальному році становив 710 тисяч гривень.

«Оновлення приміщень, спортивні майданчики, розвиток Нової Української Школи, закупівля парт, комп’ютерів, дидактики — це те, що ми робимо для забезпечення належного рівня освітньо-виховного процесу наших дітей. Ваше завдання при автономізації — наповнити класи. Ми будемо сприяти оновлювати приміщення та інвентар школи. Ви як колектив дайте чіткий план дій, де і що можемо зекономити і яке вашу бачення подальших дій в умовах автономізації», — резюмував Тарас Кучма.

Після бесіди з колективом Тарас Кучма проінспектував школу на готовність до нового навчального року. Також Тарас Кучма завітав і у рідний клас, адже навчався саме у цій школі.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія