У центральній частині Дрогобича посилять заходи щодо запобігання стихійній торгівлі

З настанням весни зростає кількість охочих торгувати сільськогосподарською продукцією та саджанцями на території міста Дрогобича у несанкціонованих для цього місцях. Відтак, з метою роз’яснення охочим реалізувати продукцію та запобіганню стихійній торгівлі, зокрема у центральній частині міста, дирекції КП «Дрогобицький ринок» та керівництву Муніципальної варти доручено провести систематичні інформаційні заходи серед торговців. З відповідним дорученням до керівників комунальних підприємств «Дрогобицький ринок» та «Муніципальна варта» у понеділок, 12 березня, звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Боротьба з таким явищем, як стихійна торгівля у Дрогобичі триває. Нам нелегко далося припинити незаконну торгівлю на вулиці Ковальській, тому зараз ми не можемо допустити, щоб, особливо у центральній частині міста, стихійна торгівля розросталася. У нас є достатньо місць на території ринку, куди ми запрошуємо торговців. В першу чергу, ми зобов’язані протистояти стихійній торгівлі тому, що цього вимагають дрогобичани, які активно виступають проти цього ганебного явища у місті», — зазначив Тарас Кучма.

На завершення обговорення цього питання міський очільник звернувся до представників Дрогобицької поліції:
«Прошу звернути увагу на цю проблему, особливо у період передвеликодніх свят, та спільно з муніципальною вартою вжити всіх заходів задля запобігання поверненню стихійної торгівлі на вулицю Ковальську».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні