У разі недотримання норм чинного законодавства про працю, суб’єкти господарювання можуть понести відповідальність, — Сектор з питань праці ДМР

П’ятниця, 19 Квітень 2019

17 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради.

Участь у роботі групи взяли представники відділів Дрогобицької міської ради, Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Дрогобицької філії ЛОЦЗ та ДФС у Львівській області.

На зустріч було запрошено суб’єктів господарювання, у яких за звітами ГУ ДФС сума середньої заробітної плати найманих працівників за лютий 2019 року менша законодавчого встановленого мінімуму та тих, в кого нарахована середня заробітна плата складає від 4173 грн. до 5500 грн.

Членами комісії надано консультації та зобов’язано представників бізнесу спрямовувати вивільнені кошти на виплату заробітної плати. Було наголошено на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен з них ризикує нести адміністративну, кримінальну та фінансову відповідальність.

Сектор з питань праці ДМР