У найдавнішій церкві Дрогобича відбувся подячний Молебень. ФОТО

У п’ятницю, 4 січня, напередодні Різдва Христового у церкві святого Юра відбувся подячний молебень.

Участь у молитві взяли службовці виконкому міської ради та керівництво міста.

У ході Молебня присутні помолилися за мир в Україні, за здоров’я воїнів, волонтерів та людей доброї волі, дякували за прожитий рік.

Молебень відслужив отець Ігор Цмоканич (СДЄ УГКЦ).

У своїй проповіді отець Ігор наголосив, що церква Юра — духовне серце Дрогобича, а її настінні розписи несуть у собі важливу духовну цінність з давніх давен для прийдешніх поколінь. Також священослужитель акцентував увагу присутніх на образі Святого Юрія, який знищує змія — символу зла, мовляв, що Святий Юрій робить це з абсолютно незлим виразом обличчя. Відтак отець Ігор наголосив на важливості бачення позитиву у сучасному житті, серед всього негативу та єднанні у протистоянні злу.

Після завершення Молебня отець Ігор благословив присутніх на плідну працю та успішний розвиток Дрогобича та України.

Ініціював проведення Молебню міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з отцем Ігорем Цмоканичем.

«Ми прожили надзвичайно складний рік, але під його завершення нам вдалося частково подолати труднощі. Тому ми, як християни, повинні дякувати за це Богу. Напередодні Різдва ми повинні забути за всі чвари і бажати один одному лише здоров’я та добра. Також ми повинні пам’ятати і завдячувати всім тим, хто боронить нас від окупанта. Бо завдяки нашим воїнам та волонтерам ми маємо змогу тут на Львівщині мирно святкувати Різдво. Тож, сідаючи до Святої вечері, пом’янімо у молитвах тих, кого з нами вже немає. Бо саме вони віддали своє життя заради нас, заради кращої долі для наших дітей, заради процвітання України та її народу», — зазначив після Молебню Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР