«U-LEAD з Європою» готові допомогти Дрогобичу з наданням адмінпослуг у форматі новоствореного ОТГ. ФОТО

12 Вересня 0:00

Цьогоріч Дрогобич взяв участь у конкурсі від Програми «U-LEAD з Європою», а відтак здобув перемогу та був відібраний як місто, якому допомагатимуть у розробці технічних завдань для створення Центру надання адміністративних послуг.

У Дрогобичі вже існує ЦНАП, який розташовано у міській ратуші. Однак облаштувати мультифункціональний центр «Документ-Сервіс Дрогобич», планували на вулиці Бориславській, де споруджують сучасну будівлю під цей центр.

Проте, будівництво призупинили, через припинення фінансування з держбюджету в межах фінансування проектів ДФРР.

Тож на разі надавати конкретні пропозиції для покращення надання адмінпослуг у цьому приміщенні — не можливо.

З цього приводу у Дрогобицькій міській раді у вівторок, 10 серпня, відбулася зустріч представників команди «U-LEAD з Європою» та керівництва міста — міського голи Тараса Кучми, заступника міського голови Володимира Коцюби та керівників Центру надання адмінпослуг Оксани Тішиної та начальника Управління праці та соціального захисту населення Івана Терлецького.

У ході зустрічі регіональний координатор Програми у Західній Україні «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук зазначив, що на разі реформу надання адміністративних послуг можливо провести на базі існуючого ЦНАПу і Управління праці та соціального захисту населення.

Також Роман Матвійчук додав, що організація надання якісних адмінпослуг є важливою й тому, що невдовзі в умовах децентралізації РДА можуть ліквідувати, тоді функції надання адмінпослуг у регіоні буде покладене на органи місцевого самоврядування.

Окрім цього, за словами представника команди «U-LEAD з Європою», Програма надасть технічну підтримку з надання адмінпослуг і громадам, приєднаним до Дрогобича в умовах створення ОТГ.

За результатами зустрічі обидві сторони погодили подальші кроки впровадження Програми у Дрогобичі.

Відтак міський голова Тарас Кучма та регіональний координатор Програми у Західній Україні «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук домовились про підписання договору про співпрацю, що заплановано на кінець жовтня після погодження всіх юридичних аспектів.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія