У КП «КМГ» прозвітували, що за останній тиждень з Дрогобича вивезли 691 куб. м та повідомляють перелік вулиць, з яких приберуть сміття цього тижня

22 Жовтня 0:00

За останній тиждень, впродовж 15-19 жовтня, зі сміттєвих майданчиків Дрогобича було вивезено 691 куб. м ТПВ.

Про це інформують у КП «Комбінат міського господарства».

У понеділок, 15 жовтня, з Дрогобича вивезли 133 куб. м ТПВ, а саме з вулиць О. Гончара, Горішня Брама, В. Чорновола, М. Грушевського, площа Ринок та Л. Українки.

У вівторок, 16 жовтня, зі сміттєвих майданчиків на вулицях Л. Українки, В. Великого, 66, М. Грушевського, О. Гончара, Є. Коновальця, А. Шептицького, П. Сагайдачного прибрали 109 куб. м. ТПВ.

Впродовж середи-п`ятниці, 17-19 жовтня, з Дрогобича вивезли 449 куб. м ТПВ з вулиць А. Шептицького, П. Сагайдачного, Є. Коновальця, Будівельної, М. Грушевського, 170, Жупної, Млинок, Стрийської, 103, С. Крушельницької, 22-го Січня (Приватний сектор), Війтівської Гори (Приватний сектор), В. Великого, 66, Самбірської, 130, 68, С. Наливайка, 16, О. Гончара, В. Чорновола, І. Котляревського (Приватний сектор) та А. Сахарова.

Також у КП «КМГ» повідомили перелік вулиць, з яких заплановано прибрати цього тижня.

Отож, впродовж 22-27 жовтня, від сміття заплановано очистити майданчики на вулицях В. Великого, 2, 9, 44, Січових Стрільців, Тарнавського та весь мікрорайон на вул. Самбірській.

Окрім цього, відбуватиметься вивезення ТПВ з приватних секторів згідно з графіком.

У мікрорайоні Є. Коновальця, як наголошують у КП «КМГ», у понеділок, 22 жовтня, повністю завершать очищення сміттєвих майданчиків від сміття.

До слова, сьогодні, 22 жовтня, під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма нагадав очільникам КП «КМГ» про необхідність систематичного інформування громади міста про виконані та заплановані роботи щодо прибирання вулиць Дрогобича від сміття.

Чат-бот Гаряча лінія