У КНП «Дрогобицька міська поліклініка» відзначили Всесвітній день медичної сестри. ФОТО

У четвер, 17 травня, у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» відбулося урочисте святкування Всесвітнього дня медичних сестер, яке в Україні щороку відзначають 12 травня.

Привітати всіх медичних сестер міст Дрогобича та Стебника прибули міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

«Дякую вам – медичним сестрам за невтомну, щоденну працю. До вашого професійного обов’язку входить прояв щирого милосердя до кожного пацієнта. І невипадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноважний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий святу і прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримку, захист здоров’я і життя людини», — звернувся до присутніх у залі міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Окрім цього, міський очільник відзначив грамотами кращих медичних сестер закладів охорони здоров`я міст Дрогобича та Стебника.

Зі словами вітання до медичних сестер звернувся також і начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба. З нагоди пройдешнього Дня матері, який відзначають у другу неділю травня, Володимир Чуба вручив подяки медичним сестрам Матерям-героїням, а також з нагоди професійного свята.

Завершилось відзначення Дня медичної сестри святковим концертом, під час якого юні виконавці дякували медичним сестрам за їх невтомну працю та священний обов`язок.


Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні