У Дрогобицькій міській раді оголосили потенційних учасників новоствореної Молодіжної ради Дрогобича

Учасники дорадчої молодіжної ради 2016 року з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою

У Дрогобичі працюють над створенням Молодіжної ради міста, яка функціонуватиме як консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, з метою сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді міста Дрогобич.

Впродовж останніх двох тижнів активна молодь Дрогобича подавала заявки на членство у Молодіжній раді, яка формується з числа представників навчальних закладів Дрогобича у кількості 1 делегат від закладу. Однак, кількість членів Молодіжної ради не повинна перевищувати 35 осіб.

Про це повідомляють у відділі молодіжної політики, сім`ї, та спорту ДМР і додають, на участь у роботі Молодіжної ради кандидатури подали лише 12 осіб:
Колос Христина Ігорівна — ЗОШ №16;
Гавришук Анастасія Ігорівна — ЗОШ №2;
Грибенюк Богдан Анатолійович — Дрогобицький коледж нафти і газу;
Пронюк Богданна Володимирівна — Медичне училище «Медик»;
Сочка Лілія Іванівна — ЗОШ №9;
Пістун Яна Іванівна — ЗОШ №15;
Опаленик Лілія Ігорівна — ЗОШ №10;
Мицяк Мар’яна Іванівна — ЗОШ №4;
Бойко Софія — Дрогобицька гімназія ім.І.Лепкого;
Городиська Надія — ЗОШ №5;
Бабич Юлія — ЗОШ №14;
Гавриляк Оксана Петрівна — Дрогобицький механіко-технологічний коледж.

Установчі збори щодо створення Молодіжної ради міста Дрогобич та формування її складу відбудуться 17 квітня у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші о 10 годині.

Прес-служба ДМР