У Дрогобицькій міській раді обговорили готовність ОСББ міста до опалювального сезону. ФОТО

4 Жовтня 0:00

Під час зустрічі з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою голови та представники ОСББ міста обговорили питання готовності їх будинків до початку опалювального сезону, особливості водопостачання будинків ОСББ у відповідності до прийнятого Кабміном закону та сортування ТПВ.

У четвер, 4 жовтня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми з головами та представниками ОСББ міста.

Участь у зустрічі також взяли: керівник Департаменту міського господарства Роман Москалик, керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом`як та керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

На початку зустрічі міський голова Тарас Кучма наголосив, що важливим на разі, задля забезпечення комфортних умов проживання дрогобичанам та надання якісних послуг у зимовий період, є налагодження співпраці між ОСББ та комунальними підприємствами міста, а саме: КП «Дрогобичтеплоенерго», КП «Дрогобичводоканал» та КП «ЖЕО».

Керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом`як зазначив, що їх підприємство технічно готове надати теплопостачання в усі будинки ОСББ, однак обов`язок із забезпечення послуги в опалювальний період лежить виключно на організації ОСББ.

За словами посадовця, станом на сьогодні 24 ОСББ повідомили про готовність прийняти теплоенергію, яку продукує КП «Дрогобичтеплоенерго».

«Вважаю, що у Дрогобичі повинна бути сформована аварійна служба, курувати яку буде КП «ЖЕО» та на умовах договору надавати послуги технічного забезпечення ОСББ. Оскільки ОСББ не мають технічних працівників, які у випадку будь-якої несправності могли б усунути її, а відтак цілий будинок може залишитись при мінусовій температурі без опалення», — звернувся до присутніх міський очільник Тарас Кучма.

Відтак за результатами зустрічі до кінця наступного тижня голови ОСББ Дрогобича повинні подати пропозиції зі своїм баченням функціонування аварійної служби для надання послуг ОСББ і вже на наступній зустрічі ознайомити з ними КП «ЖЕО».

Принагідно міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до голів ОСББ організовувати у своїх будинках сортування ТПВ, адже зараз розробляються заходи, відповідно до яких за кожним будинком буде закріплений свій сміттєвий майданчик і доступ до нього матимуть лише мешканці цього будинку.

Окрім цього, голів ОСББ закликають активніше брати участь у таких нарадах, на які запрошують усіх представників ОСББ.

Чат-бот Гаряча лінія