У Дрогобичі затвердили дорожню карту із автономізації та переходу на автономізоване ведення бухгалтерського обліку у школах міста

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив Дорожню карту запровадження автономізації та забезпечення переходу на автономізоване ведення бухгалтерського обліку закладів загальної середньої освіти відділу освіти Дрогобицької міської ради.

Відповідно до рішення Виконавчого комітету, яке прийнято у четвер, 18 квітня, відділ освіти ДМР повинен забезпечити перехід з 1 січня 2020 року на автономізацію ведення бухгалтерського обліку загальноосвітніх навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.

Також до 1 січня 2020 року відділ освіти зобов`язаний організувати заходи з прийому-передачі бухгалтерських документів з централізованої бухгалтерії відділу освіти установам загальної середньої освіти та перерахувати залишки коштів від надходжень отриманих, як плата за послуги та від надходжень отриманих за іншими джерелами власних надходжень на рахунки установ.

Окрім цього, до 25 жовтня 2019 року необхідно впорядкувати штатні розписи централізованої бухгалтерії та установ з обґрунтуванням кількості посад відповідно до типових штатів провести роботу з працівниками бухгалтерії щодо зміни істотних умов праці відповідно до вимог КЗпП з 01.11.2019 року, забезпечивши при цьому виконання ст. 51 Бюджетного кодексу України.

Своєю чергою, на директорів навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника покладено обов`язки з приведення установчих документів у відповідність до чинного законодавства. Приведення штатних розписів закладів загальної середньої освіти у відповідність до типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом закріплення бухгалтера, відповідального за ведення бухгалтерського обліку, також зобов`язані організувати директори шкіл.

Також директори шкіл повинні провести відкриття рахунків установи у територіальних органах державної казначейської служби та за необхідності в банківських установах державного сектору, забезпечити безперебійне постачання комунальних послуг та енергоносіїв, послуг зв’язку, послуг харчування та інших, відповідно до чинного законодавства.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні