У Дрогобичі з нагоди професійного свята відзначили 49 працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. ФОТО

У неділю, 17 березня, в Україні відзначали День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У Дрогобичі з професійним святом працівників комунальних підприємств «Комбінат міського господарства», «Дрогобичводоканал», «Управитель ЖЕО», «Дрогобичтеплоенерго» та Департаменту міського господарства вітали у понеділок, 18 березня, у ході урочистостей, які відбулися у концертному залі Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина».

Участь в урочистостях взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший заступника міського голови Ігор Герман, керівник Департаменту міського господарства Роман Москалик, начальник організаційного відділу ДМР Ірина Кушнір, директор ансамблю «Верховина» Любов Стадник, керівники та працівники комунальних підприємств.

Вітаючи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міський голова Дрогобича Тарас Кучма подякував їм за щоденну працю, за те, що містяни мають безперебійну подачу води високої якості, за тепло в установах та домівках, за прибирання будинків, дворів та вулиць, за сумлінне виконання роботи в непростий для міста час.

Відтак Тарас Кучма спільно з Іриною Кушнір та Романом Москаликом вручили 32 працівникам комунальної сфери Дрогобича подяки міського голови та 17 працівникам відзнаки Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

З концертною програмою комунальників вітали артисти Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина».

Вела захід Уляна Воят.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні