Дрогобичани сьогодні попрощалися з шістьма загиблими. ФОТО

30 Серпня 0:00

У Дрогобичі вже похоронили 7 мешканців, які загинули під час обвалу будинку на вул. М.Грушевського, 101/1.

Сотні дрогобичан у п`ятницю, 30 серпня, зійшлися до храму Спаса на вулиці Стрийській, де відспівали 5 із 8 загиблих. Ще одну загиблу відспівали у храмі УПЦ Московського патріархату на вул. Трускавецькій.

Сьогодні Дрогобич попрощався із 79-річною Катериною Горняк, 80-річною Євгенією Нищук, 42-річним Валерієм Пилипцівим, 64-річною Валентиною Джуринською і її двома онуками 21-річною Анною Груздєвою та 5-річним Давидом Стахівим.

Разом із громадою та родичами загиблих на похороні були присутні міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Після похоронів Тарас Кучма та Василь Лозинський поспілкувались із потерпілими та родичами загиблих щодо виплати матеріальної допомоги на відшкодування збитків.

“Родинам загиблих виплатять по 100 тисяч грн, постраждалим мешканцям, які перебувають у медичних закладах з тяжкими тілесними ушкодженням — по 75 тисяч грн, з легкими тілесними ушкодженнями — по 50 тисяч гривень”, — наголосив Василь Лозинський.

Зазначимо, що вчора Дрогобич попрощався із 57-річним Степаном Мисівим, а завтра хоронитимуть загиблу 44-річну Ольгу Баран.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія