У Дрогобичі визначили переможців архітектурного конкурсу на кращий проект благоустрою скверів між вул. Лесі Українки та Тараса Шевченка

23 Травня 0:00

18 травня відбулось підсумкове засідання журі місцевого відкритого архітектурного конкурсу для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою існуючих скверів між вулицями Лесі Українки і Тараса Шевченка, біля Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка згідно Рішення Виконкому № 273, від 23.11.2017.

Загалом на конкурс було подано три проекти, авторами яких є: 1) Юрій Бобітко, архітектор та дизайнер з міста Трускавця, який зараз працює у Празі; 2) Андрій Пограничний, архітектор Дрогобицького відділення ДП ДІПМ МІСТОПРОЕКТ; 3) Наталія Мелько – архітектор та Віра Прохватило – архітектор ІІ категорії в Інституті просторового розвитку м. Львова.

В процесі дискусій між членами журі було відзначено креатив та візуалізацію проекту Юрія Бобітка, а також максимальну близькість проекту Андрія Пограничного до напрацьованої громадою міста концепції розвитку парків.

Тому під час рейтингового голосування по 7 голосів набрали проект Юрія Бобітка та Андрія Пограничного. Проект Наталії Мелько та Віри Прохватило набрав 6 голосів.

Оскільки переможців є два, тому премія в сумі 10 тис. гривень буде розділена порівну між ними.

Про це повідомив радник міського голови Дрогобича Олег Дукас.

Нагадуємо, що завданням конкурсу було розробити проект облаштування благоустрою існуючих скверів між вулицями Лесі Українки і Тараса Шевченка, біля Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка та біля корпусу філологічного факультету ДДПУ імені Івана Франка, враховуючи: – що територія, передбачена конкурсом для розробки проектних пропозицій, розташована в межах історичного ареалу міста Дрогобича, біля пам’яток архітетури, у визначних для міста навчальних та культурних зонах. – потреби основних цільових груп, згідно досліджень ініціативної групи з створення концепції розвитку парків, – студентів, молодих сімей з дітьми дошкільного віку та людей літнього віку.

Концепція розвитку паркових зон була напрацьована ініціативною групою мешканців міста та ГО “Український молодіжний прорив” під час реалізації проекту “Три маленькі парки Дрогобича” в рамках “Київського Діалогу” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Автор: Юрій Бобітко

Автор: Андрій Пограничний

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту