У Дрогобичі візьмуться за несанкціоноване розміщення поліграфічної продукції на електроопорах, фасадах будівель, огорожах та зупинка громадського транспорту

Різноманітні поліграфічні та рекламні наліпки розміщені на електроопорах, фасадах будівель, огорожах, зупинках громадського транспорту — порушення Правил благоустрою міста.

У понеділок, 15 квітня, під час наради з керівниками структурних підрозділів ДМР та комунальних підприємств міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив Департаменту міського господарства, КП «Комбінат міського господарства» посилити заходи з очищення електроопор, фасадів будівель, огорож та зупинок громадського транспорту, особливо у центральній частині міста.

«Потрібно щодня прибирати цю незаконно розміщену рекламу та наліпки з електроопор, огорож, фасадів будівель, зупинок громадського транспорту і впевнений, що через декілька тижнів це дасть результат, бо чисто не там де прибирають, а там, де дотримуються чистоти», — наголосив Тарас Кучма.

Крім того, міський голова доручив керівництву КП «Муніципальна варта» виявляти і притягати до відповідальності не лише осіб, які здійснюють незаконне розміщення поліграфічної продукції, а й замовників цієї послуги.

Також, користуючись присутністю журналістів, Тарас Кучма звернувся до мешканців з міста з проханням не бути байдужими до цієї проблеми.

Нагадаємо, повідомити про несанкціоноване розміщення реклами на вулицях Дрогобича можливо за допомогою е-сервісу «Відкрита реклама» на Інтернет-порталі ДМР за посиланням http://mr.drohobych-rada.gov.ua/.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні