У Дрогобичі відзначили кращих спортсменів та спортивні команди міста. ФОТО. ВІДЕО

У п`ятницю, 15 березня, у Дрогобичі відбувся вечір Спортивної слави, у ході якого у чотирьох номінаціях відзначили кращих спортсменів за результатами 2018 року.

У Народному домі імені Івана Франка зібралось чимало людей, аби привітати успішних спортсменів — дрогобичан.

Привітали кращих спортсменів Дрогобича міський голова Тарас Кучма та депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

Тарас Кучма наголосив, що наші спортсмени — це гордість міста і тому виконавчі органи влади намагатимуться робити все, аби підтримка спорту на місцевому рівні ставала щоразу більшою.

Відтак міський очільник відзначив грамотами кращих спортсменів міста та висловив подяку їх тренерам.

У номінації «Кращі спортсмени міста Дрогобича 2018 року» відзначили:
– Андрія Лагуша, чемпіона Європи з гирьового спорту в особистому заліку (м.Ольштин, Польща), тренер Роман Кушнір;
– Мар’яна Гуржія, чемпіона Світу з рукопашного бою (м.Дальсфен, Нідерланди), бронзового призера чемпіонату Європи з кікбоксингу (м.Мерібар, Словенія), тренер Андрій Шевчук;
– Мар’яну Шостак, членкиню національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидатку в олімпійську збірну команду України (400 метрів з бар’єрами) учасницю чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юнірів (м.Тампер), тренер Галина Кондрацька;
– Івана Фідика, дворазового чемпіона Світу з шашок в категорії людей з проблемами зору (Болгарія), дворазового чемпіона Європи (Польща),тренер Іван Ільницький;
– Олега Мазурика, бронзового призера Чемпіонату Європи серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Баку, Азербайджан), тренер Роман Веклюк;
– Юлію Пилип’як та Олександру-Марію Табачинську, Майстрів спорту міжнародного класу, срібних призерок кубку Світу зі спортивної акробатики(м.Пуурс, Бельгія), тренер-викладач Дрогобицької ДЮСШ Жанна Жгута та Оксана Жгута, хореограф Сергій Дмітрієв;
– Дмитра Котляра, переможця Міжнародного турніру з ушу (м.Денфен, Китай), тренер  Оксана Сотрихіна;
– Андрія Дубового, чемпіона Європи з хортингу (м.Трускавець), тренер Денис Іваницький.

У номінації «Спортсмен 2018 року» переможцями визнано:
– Юліана Салія, Чемпіона України з Бойового гопака, тренер Давид Новза-Федюк;
– Марію Ямельницьку, срібну призерку чемпіонату України з велоспорту, тренери Анастасія Дуб та Володимир Савчин;
– Андрія Тесака, чемпіона України з боксу у ваговій категорії 64 кг., тренер Олександр Красуля;
– Андрія Герляка, учасника Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств, тренер Степан Щудло;
– Івана Романяка, бронзового призера Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні (м.Суми), тренери Роман Федорищак та Богдан Романяк;
– Семена Фаля, чемпіона України з хортингу, тренер Денис Іваницький;
– Євгенію Жгуту – Чемпіонку України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці,(м.Кам`янське), переможницю міжнародних змагань « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), членкиню національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута;
– Сергія Овчаренко – чемпіона України серед дорослих, призера фіналу Кубку України з ушу, тренер Оксана Сотрихіна;
– Давида Новза-Федюка, Чемпіона України з Бойового Гопака;
– Мар’яну Дьорку, срібну призерку Чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат (м.Коломия), тренер Роман Кушнір;
– Сергія Щудло, срібного призеро Чемпіонату України з таеквондо, тренер Віталій Шкраба (м.Київ);
– Дениса Горшеньова – призера Чемпіонату Львівської області, учасника Чемпіонату України з кіокушинкай карате, тренер Олександр Золочевський;
– Олександра Войтовича – призера міжнародного турніру «Львів-Опен» з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
– Максима Строгана, Тараса Орищака, Назара-Михайла Стеціва, Ростислава Стеціва — чемпіонів України серед юнаків зі спортивної акробатики (м.Вінниця), членів національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута та Жанна Жгута;

У номінації «Спортивна надія року» відзначили таких спортсменів:
– Анну-Марію Вагілу, Чемпіонку України серед юніорів  зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Генічеськ); Переможницю Міжнародних змагання « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), тренер Тетяна  Вагіла;
– Остапа Тершака, чемпіона України з рукопашного бою серед школярів, тренер Андрій Шевчук;
– Вікторію Кондратюк, чемпіонку Львівської області з шахів, тренер Олександр Соловйов;
– Віталію Мусурак – бронзову призерку Чемпіонату Львівської області з легкої атлетики, тренер Роман Саврун;
– Софію Оліярник, чемпіонку Львівської області з плавання, тренер Наталя Логин;
– Софію Паньків, учасницю численних міжнародних змагань, чемпіонку області та Володарку Кубку Дрогобиччини з настільного тенісу, Тренер Петро Ярошко;
– Остапа Нанівськаго та Олега Стевчака — кращих гравців юнацької баскетбольної команди ДЮСШ 2003-2004 років народження, учасників фінальної частини Чемпіонату України з баскетболу, тренери Сергій Самойлик та Микола Кулинич;
– Володимира Піряника — кращого гравеця міжнародного турніру з міні-футболу, тренер Дмитро Курп’як;
– Кирила Виноградова – чемпіона України з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
– Григорія Амбіцького – чемпіона області з плавання, тренер Наталія Станович;
– Максима Кузьмич — чемпіона України з ушу серед дітей та юніорів, тренер Оксана Сотрихіна;

У номінації «Спортивна команда року» відзначили:
– Муніципальну футбольну команду «ГАЛИЧИНА», учасники першості області з футболу, — капітан Андрій Сенів;
– Баскетбольну команду «СОЛЕВАРИ», учасники чемпіонату Львівської області з баскетболу, капітан — Антон Мальченко;
– Хокейну команду «Еней», учасники чемпіонату Львівщини з хокею з шайбою, капітан — Олег Кобрин.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні