У Дрогобичі відкрили торговельний гіпермаркет «Епіцентр». ФОТО. ВІДЕО

У п`ятницю, 5 квітня, у Дрогобичі відбулась урочиста церемонія відкриття торговельного центру «Епіцентр», а вже у суботу, 6 квітня, ТЦ «Епіцентр» відкриє свої двері перед першими покупцями.

Участь у відкритті найбільшого промислово-будівельного гімермаркету на території Дрогобича взяв міський голова Тарас Кучма спільно із заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою.

На церемонію відкриття п`ятого на Львівщині ТЦ «Епіцентр» до Дрогобича прибули засновник ТОВ «Епіцентр К», Народний депутат України — Олександр Герега, а також і генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

«Над тим, щоб «Епіцентр» відкрили саме в Дрогобичі, ми працювали три роки, конкуруючи з іншими містами Львівщини та докладаючи всіх зусиль. Радий, що нам вдалось досягнути того результату, якого ми прагнули, адже у містах, де вікриваються такі гіпермаркети завжди починає вирувати життя, створюються нові робочі місця, а також зростає соціально-економічний розвиток», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Як зазначають засновники ТОВ «Епіцентр», у новому торговому центрі передбачено близько 50 робочих місць, чимало з яких на разі залишаються вакантними, а заробітня плата — конкурентоспроможна.

Зазначимо, що торгівельний центр «Епіцентр» у Дрогобичі знаходиться за адресою вул. Северина Наливайка, 5.

Де теми: У суботу маршрут №6 «Епіцентр-АС-Стрийська» почне курсувати: У відділі економіки ДМР повідомили графік руху та місця зупинки

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 14 Середня оцінка: 3.9]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні