У Дрогобичі туристично-інформаційне ознакування отримають більше десятка культурно-історичних об’єктів. ВІДЕО

5 Червня 0:00

Перемога проекту «Популяризація історико – культурної спадщини м. Дрогобича» від асоціації ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» — перемога команди, яка має на меті змінити Дрогобич через туризм. Саме так охарактеризував черговий здобуток Туристично-інформаційного центру Дрогобича його керівник Ігор Чава.

Мета проекту полягає у виготовленні та встановленні туристичних вказівників українською та англійською мовами для ознакування культурно-історичних об’єктів Дрогобича.

Загальний бюджет проекту становить 262 500 грн.

За ці кошти планують виготовити та встановити 11 стояків по 17 вказівників, інформувати містян та гостей про більше ніж 10 туристичних локацій міста, виготовити промоційну рекламу про культурно-історичну спадщину Дрогобича.

Реалізацією цього проекту займаються ГО «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобич», ГО «Клуб велотуристів друзів природи «Рух» спільно з Дрогобицькою міською радою.

Також Ігор Чава зазначає, що перемоги не було б без тих, хто надавав консультації та підтримку, займався розробкою самого проекту: голова ГО “ТІЦ” Роман Щудло, керівник ГО «Клуб велотуристів друзів природи «Рух» Анатолій Яремчишин, менеджер Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича Наталія Мураль, Людмила Сав’як, менеджер КУ «Інститут розвитку міста Дрогобич» Тарас Перхун.

Особливу подяку Ігор Чава висловлює голові ЛОР Олександру Ганущину, депутату обласної ради Василю Масному та начальнику управління туризму та курортів ЛОДА Наталії Табаці.

Нагадаємо, у травні 2017 року на чотирьох кутах площі Ринок встановили перші двомовні (українською та англійською) туристичні вказівники.

Більше про проект у сюжеті від ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ».

https://www.facebook.com/igor.chava/videos/2184376391600094/?t=4

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія