У Дрогобичі розробляють систему заходів, за якою притягатимуть до відповідальності водіїв-порушників правил паркування

Фото з мережі Інтернет

Ситуація із культурою паркування транспортних засобів на вулицях Дрогобича є доволі невтішною. Водії автотранспорту масово порушують правила паркування, виїжджаючи на тротуари, пішохідні доріжки.

«Мами не мають можливості нормально проїхати з дитячими візочками по тротуарах тому, що на тротуарах паркують свої автомобілі безвідповідальні водії. Ми повинні вплинути на цю ситуацію, бо невдовзі, зважаючи на зростання кількості автотранспорту, пішоходи не матимуть змоги пересуватися тротуарами «без перепон», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста.

Повноваження притягати до відповідальності водіїв-порушників правил паркування, за словами керівника Департаменту міського господарства ДМР Романа Москалика, має поліція. Однак поліцейські, посилаючись на об’єктивні причини, приділяють проблемі порушення правил паркування недостатньо уваги. КП «Муніципальна варта» немає повноважень притягати до відповідальності порушників правил паркування.

Відтак, за результатами обговорення проблеми, було вирішено передбачити у структурі Департаменту міського господарства чи КП «Муніципальна варта» посадових осіб, яким нададуть правовий статус для забезпечення контролю за правилами паркування у Дрогобичі. Це дасть змогу притягати водіїв-порушників правил паркування до відповідальності.

Систему заходів з надання відповідних повноважень посадовим особам щодо контролю за дотриманням правил паркування, на доручення міського голови Дрогобича Тараса Кучми, розроблятиме відділ правового забезпечення ДМР спільно з КП «Муніципальна варта» та Департаментом міського господарства.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні