У Дрогобичі розробляють план облаштування паркомісць у центральній частині міста

Фото з мережі Інтернет

Впродовж останніх років кількість автотранспорту на вулицях міста значно зросла. У зв’язку з інтенсивним трафіком руху автомобільного транспорту гостро постало питання облаштування парковок у центральній частині Дрогобича.

Відтак у міській раді взялися за напрацювання проекту облаштування паркомісць у центрі міста.

Облаштувати паркінги планують на вулиці Данила Галицького, зокрема розглядають можливість облаштування підземних паркінгів.

Як зазначили у понеділок, 10 грудня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов керівники Департаменту міського господарства ДМР та КП «Муніципально варта», обидві установи вже мають певні напрацювання щодо облаштування паркомісць у центральній частині міста.

За словами одного з керівників, вартість облаштування одного паркінгу становить близько 100 тисяч гривень, однак, з досвіду інших міст, окупність паркінгу відбудеться впродовж кількох місяців.

Відтак, заслухавши пропозиції обох керівників, міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівництву Департаменту міського господарства ДМР та КП «Муніципальна варта» до початку нового року розробити та подати план облаштування паркомісць у центральній частині Дрогобича.

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні