У Дрогобичі розпочали підготовку до відзначення 205-річниці з Дня народження Тараса Шевченка. ФОТО

У вівторок, 12 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки урочистих заходів з нагоди відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

Засідання відбулось під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми за участі заступника міського голови Василя Качмара, керівників структурних підрозділів ДМР, представників ДДПУ імені Івана Франка, духовенства та товариства «Просвіта».

Під час засідання присутні узгодили попередній план заходів з відзначення Дня народження Великого Кобзаря.

Відтак святкування відбуватимуть 9 та 10 березня.

На 9 березня заплановано проведення урочистого віче та молебня біля пам`ятника Тарасу Шевченку. Як повідомив начальник відділу культури та мистецтв ДМР Олег Яводчак, за попередньою інформацією, захід розпочнеться о 12:00.

Також, за словами посадовця, 10 березня о 17:00 у Народному домі імені Івана Франка заплановано концерт Національної капели бандуристів України імені Григорія Майбороди.

Зважаючи на те, що 9 та 10 березня припадають на вихідні дні, міський голова Дрогобича доручив службовцям міськради провести інформаційну кампанію з анонсування заходів, з метою запрошення якнайбільшої кількості мешканців міста, особливо, учнівської молоді, аби сприяти популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка.

Також цьогоріч планують провести низку флешмобів, відзняти відео з читання дрогобичанами поезії Шевченка, яке планують розповсюдити у ЗМІ та соцмережах, а також транслювати на мультимедійних екранах у громадському транспорті.

Крім того, у навчальних закладах, бібліотеках та культурно-мистецьких закладах міста проведуть низку тематичних заходів, зокрема виставок, конкурсів читців поезії, творчих вечорів.

До слова, з кожним роком на адресу міської ради надходить чимало позитивних відгуків про трансляцію поезій Тараса Шевченка містом. Тому у міськраді вирішили не відмовлятися від цієї ідеї. Таким чином 9 та 10 березня у центральній частині міста через систему гучномовців звучатиме поезія Шевченка.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні