У Дрогобичі провели рейди-обстеження приватних підприємств щодо тіньової зайнятотості та оплати праці

У вівторок, 5 березня, члени робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради провели рейд-обстеження у суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата за січень 2019 року нижча законодавчо встановленого мінімуму і які проігнорували запрошення на засідання робочої групи.

На місцях проведено інформування керівників та працівників підприємств про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, особливо в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час. Акцентовано увагу на те, що за порушення законодавства про оплату праці роботодавець несе відповідальність: адміністративну, кримінальну та фінансову у вигляді штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України.

Виїзні засідання робочої групи відбуватимуться і надалі, особливо це стосується тих керівників, які не з’являються на засідання робочих груп.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні