У Дрогобичі продовжують превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства з виплати заробітної плати


3 1 січня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради. На засідання були запрошені представники фізичних осіб-підприємців міста, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

У ході засідання з роботодавцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства з виплати заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Досконало проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

В ході наради засідання запрошеним наголосили, що згідно з Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік», мінімальна заробітна плата у 2019 році становить – 4173 грн., а мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану роботу.

За результатами засідання робоча група вирішила продовжувати проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

Сектор з питань праці

Зацікавленість статтею
[Всього: 6 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні