У Дрогобичі планують провести масштабний Великодній ярмарок

Фото: Львівські ярмарки

У часі відзначення Великодніх свят у Дрогобичі планують провести масштабний Великодній ярмарок.

Попередньо заплановано, що ярмарок відбуватиметься з 25 квітня по 5 травня.

Організатором Великоднього ярмарку у Дрогобичі виступить ТзОВ «Львівські ярмарки», яке традиційно займається організацією ярмарків у Львові.

З боку Дрогобицької міської ради співорганізатором виступить відділ культури та мистецтв ДМР, який відповідатиме за програму культурних заходів, а також Туристично-інформаційний центр Дрогобича.

З цього приводу у середу, 20 березня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання організаційного комітету під головуванням заступника міського голови Василя Качмара.

У ході засідання було зазначено, що організатори розглядають можливість проведення ярмарку, а саме розміщення дерев’яних яток, на площі біля пам’ятника тарасу Шевченку, однак у міськраді пропонують як варіант розглянути найдревнішу вулицю Дрогобича — Ковальську. Остаточний варіант локації приймуть після отриманої інформації про кількість учасників-підприємців.

Відтак під час Великоднього ярмарку дрогобичани та гості міста матимуть змогу частувати страви української кухні та придбати різноманітні сувеніри.

Окрім ТзОВ «Львівські ярмарки», до ярмарки запрошують всіх охочих підприємців, зокрема й місцевих. З цього приводу відділ економіки ДМР оголосить відповідний тендер, де буде прописано всі умови.

До охорони громадського порядку під час ярмарку залучать працівників КП «Муніципальна варта» Дрогобича.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні