У Дрогобичі південнокорейські колеги презентували округ Гам’янг та секрет довголіття. ФОТО. ВІДЕО

У середу, 19 червня, у сесійні залі Дрогобицької міської ради південнокорейська делегація, зокрема голова ради округу Хоан Тей Джін, презентували округ Гам’янг та секрет довголіття.

Округ Гам’янг знаходиться у гірській місцевості, його населяють 4 мільйони мешканців. На цій території знаходиться один з масштабних національних парків. Розвинута курортна інфраструктура. Місто Гам’янг є транспортною розвилкою. В окрузі активно розвивається сільське господарство, вирощують женьшень, з якого випускають продукцію.

🇰🇷🇺🇦 Презентація представників південнокорейської делегації міста Гам’янг у Дрогобичі

Опубліковано Дрогобицька міська рада Середа, 19 червня 2019 р.

У 2020 році у Гам’янзі відбудеться всесвітня експо-виставка, де широко презентуватимуть продукцію з женьшеню. Мета виставки — презентувати людству секрети довголіття.

Участь у презентації взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступники міського голови Ігор Герман та Володимир Коцюба, службовці Дрогобицької міської ради та члени делегації з міста Маріуполь, які сьогодні перебувають у Дрогобичі в межах навчального туру «Розумне місто та інноваційне врядування».

Прес-служба ДМР