У Дрогобичі офіційно завершили опалювальний сезон

У п`ятницю, 5 квітня, у Дрогобичі припинили опалювальний сезон 2018-2019 років. Відповідне розпорядження підписав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Текст розпорядження «Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 рр.»:

Відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, з метою економії споживання природного газу, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Вважати 5 квітня 2019 року закінченням опалювального сезону 2018- 2019 рр. у м. Дрогобичі, за винятком котельні на вул. Сахарова,2А.

2. Комунальному підприємству “Дрогобичтеплоенерго” (І.Хом’як), філії Дрогобицьке управління з експлуатації газового господарства (Я.Паньків) припинити подачу газу на котельні підприємства та опломбувати крани на газових вводах, окрім котельні на вул. Сахарова, 2А, яка забезпечує роботу плавального басейну ДЮСШ в м. Дрогобич.
Довести до відома абонентів, які не мають лічильників обліку спожитого природного газу, про необхідність подання заяв на закриття та опломбування газових опалювальних приладів.

3. КП «Управитель «Житлово – експлуатаційне об’єднання» (О.Майданюк), головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, керівникам установ і організацій, що фінансуються з бюджету усіх рівнів та іншим суб’єктам господарювання провести консервацію внутрібудинкових систем опалення житлових будинків та споруд, забезпечити їх ремонт в міжопалювальний період згідно з планом підготовки до наступного осінньо – зимового періоду 2019-2020 рр.

4. Начальникам відділів: освіти П. Сушку, охорони здоров’я В. Чубі, культури та мистецтв О. Яводчаку, керівникам: КП «Управитель «Житлово- експлуатаційне об’єднання» О.Майданюку, КП «Дрогобичтеплоенерго» І.Хом’яку, КП «Дрогобичводоканал» Р.Шагалі, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово- будівельним кооперативам до 9 квітня 2019 р. представити план-заходи з підготовки до опалювального сезону на 2019-2020 рр. та надати звіти про виконану роботу в період осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. в департамент міського господарства.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати: