У Дрогобичі облаштували нове місце для літературних посиденьок чи тематичних зустрічей: Урочисте відкриття Франкової світлиці. ФОТО. ВІДЕО

У Дрогобичі облаштували нове місце, де всі охочі матимуть змогу згуртуватись, аби провести літературні посиденьки чи тематичні зустрічі та інші просвітницькі заходи.

Новооблаштоване приміщення носить символічні назву — Франкова світлиця і знаходиться вона у Народному домі імені Івана Франка.

Урочисте відкриття Франкової світлиці відбулося у вівторок, 27 листопада, за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, керівництва культури, Народного дому імені Івана Франка, дрогобичан та ЗМІ.

«Це є результат такого гарного слова — разом. Якщо ми разом щось хочемо зробити, разом на щось витрачаємо свою силу та енергію, тоді і буде результат. Ми разом розпочали у цьому місці дуже багато проектів, а відтак переконуємо громадськість міста, що все-таки тільки від нас залежить те, щоб відкривались такі центри, бібліотеки, спортивні зали, майданчики», — звернувся до присутніх під час відкриття міський очільник Дрогобича Тарас Кучма.

Як зазначив начальник відділу культури ДМР Олег Яводчак, ідея облаштувати таку світлицю у Дрогобичі виникла ще близько семи років тому, коли розпочались ремонтні роботи у Народному домі імені Івана Франка, однак через нестачу фінансових ресурсів приступити до робіт не вдавалось.

«Три роки тому, завдяки підтримці Дрогобицької міської ради та її депутатського корпусу, за ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми, за підтримки голови Львівської ОДА Олега Синютки кошти вдалося віднайти. Кошторисна документація проекту становила 900 тис. грн. Власне 300 тис. грн. виділено з міського бюджету Дрогобича та 600 тис. грн. — з обласного бюджету», — додав Олег Яводчак.

Керівник Народного дому імені Івана Франка повідомив, що завдяки підтримці Українського фонду культури вдалося отримати перемогу в проекті, який був спрямований на закупівлю технічного обладнання. Відтак, за словами посадовця, вдалося закупити екран, проектор та телевізор.

Значний внесок у створення цього культурно-освітнього простору внесла ГО «Дрогобич Добрий Дім», головою якої є Наталія Копичин.

Як зазначають організатори, у Франковій світлиці чекають усіх, хто має на меті провести чи організувати будь-який культурно-мистецький чи іншого роду захід. Більше того, гарантують підтримку та допомогу у підготовці проведення заходу.

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати: