У Дрогобичі молодь і сивочолі сподвижники української державності вшанували пам`ять Тараса Шевченка. ФОТО. ВІДЕО

22 Травня 0:00

22 травня — важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його Заповітом, було перепоховано в Україні, а саме на Чернечій горі у Каневі.

У цей день у Дрогобичі відбулось урочисте віче з нагоди 158-ї річниці перепоховання великого Кобзаря, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка та Дня Героїв.

На площі біля пам`ятника Великому Кобзарю зібралися сивочолі ветерани української незалежності, молодь, працівники державних установ та місцевого самоврядування, представники районних осередків політичних партій та громадських об’єднань міста.

Разом з дрогобичанами участь у заході взяли й заступники міського голови Дрогобича — перший заступник міського голови Ігор Герман та заступник міського голови, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба, які спільно з громадою поклали квіти до підніжжя пам`ятника Тарасу Шевченку.

Панахиду відслужили священнослужителі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Про геніальність Великого Пророка Українського народу розповів доктор філологічних наук, професор Київської національної академії наук України Микола Дмитренко.

У межах заходу разом з Тарасом Шевченком, дрогобичани вшанували й Героїв України: Січових стрільців, Героїв Крут, Героїв Небесної Сотні, учасників бойових дій та всіх інших, хто захищав і захищає честь та цілісність Української держави.

Нагадаємо, 23 травня в Україні відзначають День Героїв.

Тож з поезією Шевченка та сучасними патріотичними піснями перед учасниками дійства виступили учні шкіл міста та музичного коледжу імені Василя Барвінського.

Прес-служба ДМР

https://youtu.be/bKUsey1MoB4 https://youtu.be/glSpdjwp1RA

Чат-бот Гаряча лінія