У ДНЗ №35 «Колобок» відбулося свято «Заведемо гаївочку»

Розвага в дошкільному навчальному закладі  є важливою формою організації дітей поза заняттями. Саме в житті дітей дошкільного віку розваги займають важливе місце. Вони приносять дітям велику радість, створюють у них бадьорий настрій, виховують активність, життєрадісність, почуття гумору і поруч з тим – це одна з кращих форм залучення дітей до вищих цінностей: любові до рідної землі, до рідної мови, культури.

08.05.2019 року у ДНЗ №35 «Колобок» музкерівником Губич Н. З. та вихователем Пєх І. В. була організована розвага «Заведемо гаївочку» за участю середніх та старших груп. Впевнені, що  праця  педагогів залишить свій слід у пам’яті наших вихованців і вони ніколи не забудуть національні традиції   та  звичаїв свого народу.