У ДМР відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

4 Липня 0:00

На сьогодні мінімальна заробітна плата становить 4 тисячі 173 гривні. Ні для кого не таємниця, що велика частка українців не змогла б прожити на цю суму. Хтось шукає підробіток, а хтось просто отримує значно більше, ніж зазначено офіційно.

З метою легалізації трудових відносин, підвищення рівня оплати праці, недопускання заборгованості із її виплати та вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів 3 липня у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради.

Членами робочої групи заслухано керівників та представників суб’єктів господарювання, встановлено контроль за їхніми зобов’язаннями щодо своєчасної виплати заробітної плати та сплати податків до бюджету, підвищення рівня заробітної плати, а також недопущення використання праці без належного оформлення трудових відносин з працівниками.

Окрім того, з підприємцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю, значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Сектор з питань праці ДМР

Чат-бот Гаряча лінія